Alege cel mai bun jucător al etapei 33

Publicat: 07 Jun. 2010, 16:16 Actualizat: 07 Jun. 2010, 16:23 Anchete
Alege cel mai bun jucător  al etapei 33

www.liga2.ro continuă ancheta prin care cititorii site-ului vor
stabili prin vot jucătorul fiecărei etape. Nominalizările sunt
făcute de corespondenții Prosport, care desemnează în fiecare rundă
jucătorul meciului, acordând acestuia și un număr de stele cuprins
în 1 și 5.

Dan Roman este pentru a doua oară la rând laureatul etapei.
Atacantul a reușit o dublă în meciul cu Arieșul Turda și își
păstrează titlul de jucător al etapei pe care l-a obținut și în
etapa 31.

Precedenții
câștigători sunt:

Etapa 18: Dănuț IVĂ‚NICĂ‚ (FC Argeș
Pitești)
Etapa 19: Constantin BUDESCU (Petrolul
Ploiești)
Etapa 20: Mihai STERE (FCM Târgu Mureș)
Etapa 21: Bozidar COSIC (Petrolul Ploiești)
Etapa 22: Adrian DRIDA (UTA Arad)
Etapa 23: Paul BATIN (UTA Arad)
Etapa 24: Valentin LEMNARU (U Cluj)
Etapa 25: Roman RADCHENKO (Petrolul
Ploiești)
Etapa 26: Constantin BUDESCU (Petrolul
Ploiești)
Etapa 27: Constantin BUDESCU (Petrolul
Ploiești)
Etapa 28: Viorel FERFELEA (Sportul
Studențesc)
Etapa 29: Georgian TOBĂ‚ (UTA)
Etapa 30: Daniel OPRIȚA (Petrolul Ploiești)
Etapa 31: Dan ROMAN (FCM Târgu Mureș)
Etapa 32: Dan ROMAN (FCM Târgu Mureș)

NOTĂ‚: Precizăm faptul că din sondaje sunt
eliminate voturile multiple și din acest motiv rezultatele finale
pot fi substanțial diferite față de cele afișate.

După trecerea în revistă a nominalizărilor vă invităm să vă
exprimați opțiunea pentru jucătorul etapei a 31-a în sondajul de pe
prima pagină a site-ului. Iată propunerile:

Seria
I

Dinamo II București – Delta Tulcea 1-1 / Claudiu VÂLCU*** (Dinamo
II)

Farul Constanța – Steaua II București 2-1 / FATAY** (Farul)

FC Snagov – Dunărea Giurgiu 0-1 / Georgian MARCU***
(Giurgiu)

Petrolul Ploiești – Concordia Chiajna 0-0 / Daniel OPRIȚĂ‚***
(Petrolul)

Săgeata Stejaru – Victoria Brănești 1-1 / Sorin CHIȚU***
(Săgeata)

Sportul Studențesc – Gloria Buzău 2-1 / Costin CURELEA***
(Sportul)

FC Botoșani – Tricolorul Breaza 3-1 / Răzvan TINCU***
(Botoșani)

Seria a
II-a

Mureșul Deva – FCM Târgu Mureș 1-2 / Mihai STERE*** (FCM)

Dacia Mioveni – FC Bihor 3-2 / Roberto AYZA***
(Dacia)

CSM Râmnicu Vâlcea – FC Baia Mare 1-2 / Marian TĂ‚NASĂ‚*** (Baia
Mare)

Arieșul Turda – FC Argeș 3-1 / Rareș FORIKA****
(Arieșul)

UTA Arad – Minerul Lupeni 2-0 / Georgian TOBĂ‚*** (UTA)

Publicat: 07 Jun. 2010, 16:16 Actualizat: 07 Jun. 2010, 16:23 Anchete
Pe aceeași temă