Scoruri incredibile în penultima etapă a play-out-ului Ligii 2: două de 6-0 și 4-1. Poli Iași a pierdut rușinos la Miercurea Ciuc, Poli Timișoara a încheiat cu Metaloglobus la egalitate, după ce în prima repriză a ratat două penalty-uri

Penultima etapă din play-out-ul Ligii 2 își consumă astăzi toate cele șase meciuri, cinci dintre ele programate de la ora 11:00, la Miercurea Ciuc, Râmnicu Vâlcea, Timișoara (Electrica), Buzău și Giurgiu, iar unul stabilit de … Continuă lectura Scoruri incredibile în penultima etapă a play-out-ului Ligii 2: două de 6-0 și 4-1. Poli Iași a pierdut rușinos la Miercurea Ciuc, Poli Timișoara a încheiat cu Metaloglobus la egalitate, după ce în prima repriză a ratat două penalty-uri