Noua conducere a clubului Universitatea Cluj, formată din președintele Constantin Răduță și directorul exectiv Ovidiu Blag, l-a confirmat pe Ionuț Badea (45 de ani) în funcția de director sportiv. ”Am adus deja un nou director … Continuă lectura Ionuț Badea revine la ”U” Cluj. Funcția pe care o va ocupa în ultimele etape din play-out și ce se întâmplă din vară. Situația lui Costel Enache și Daniel Stanciu
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba