Programul turului Seriei III a Ligii a III-a

Autor: Marius ANGHEL Publicat: 14 Aug. 2013, 20:22 Actualizat: 14 Aug. 2013, 20:23 Special
Programul turului Seriei III  a Ligii a III-a

Liga2.ro a fost, în această dimineață, singurul reprezentant al presei din România prezent la sediul FRF pentru a asista la stabilirea seriilor Ligii a III-a și la tragerea la sorți a programului noului campionat. Seria III a Ligii a III-a va avea parte de 12 echipe, în fiecare rundă urmând a se disputa câte 6 meciuri.

Iată programul complet al turului Seriei III a Ligii a III-a:

Etapa 1        
Dinamo II – CS Vișina Nouă        
Juventus București – Concordia Chiajna II        
Metaloglobus București – Viitorul Domnești        
CS Tunari – Inter Clinceni        
AS Podari – CS Balotești        
FC Balș – CS Apă Craiova        
        
Etapa 2        
Concordia Chiajna II – Dinamo II        
Viitorul Domnești – Juventus București        
Inter Clinceni – Metaloglobus București        
CS Balotești – CS Tunari        
CS Apă Craiova – AS Podari        
CS Vișina Nouă – FC Balș        
        
Etapa 3
Concordia Chiajna II – CS Vișina Nouă
Dinamo II – Viitorul Domnești
Juventus București – Inter Clinceni
Metaloglobus București – CS Balotești
CS Tunari – CS Apă Craiova
AS Podari – FC Balș

Etapa 4
Viitorul Domnești – Concordia Chiajna II
Inter Clinceni – Dinamo II
CS Balotești – Juventus București
CS Apă Craiova – Metaloglobus București
FC Balș – CS Tunari
CS Vișina Nouă – AS Podari

Etapa 5
Viitorul Domnești – CS Vișina Nouă
Concordia Chiajna II – Inter Clinceni
Dinamo II – CS Balotești
Juventus București – CS Apă Craiova
Metaloglobus București – FC Balș
CS Tunari – AS Podari

Etapa 6
Inter Clinceni – Viitorul Domnești
CS Balotești – Concordia Chiajna II
CS Apă Craiova – Dinamo II
FC Balș – Juventus București
AS Podari – Metaloglobus București
CS Tunari – CS Vișina Nouă

Etapa 7
CS Vișina Nouă – Inter Clinceni
Viitorul Domnești – CS Balotești
Concordia Chiajna II – CS Apă Craiova
Dinamo II – FC Balș
Juventus București – AS Podari
Metaloglobus București – CS Tunari

Etapa 8
CS Balotești – Inter Clinceni
CS Apă Craiova – Viitorul Domnești
FC Balș – Concordia Chiajna II
AS Podari – Dinamo II
CS Tunari – Juventus București
Metaloglobus București – CS Vișina Nouă

Etapa 9
CS Vișina Nouă – CS Balotești
Inter Clinceni – CS Apă Craiova
Viitorul Domnești – FC Balș
Concordia Chiajna II – AS Podari
Dinamo II – CS Tunari
Juventus București – Metaloglobus București

Etapa 10
CS Apă Craiova – CS Balotești
FC Balș – Inter Clinceni
AS Podari – Viitorul Domnești
CS Tunari – Concordia Chiajna II
Metaloglobus București – Dinamo II
Juventus București – CS Vișina Nouă

Etapa 11
Dinamo II – Juventus București
Concordia Chiajna II – Metaloglobus București
Viitorul Domnești – CS Tunari
Inter Clinceni – AS Podari
CS Balotești – FC Balș
CS Vișina Nouă – CS Apă Craiova

Articol scris de Marius ANGHEL și Mihai ANDRIEȘ

Autor: Marius ANGHEL Publicat: 14 Aug. 2013, 20:22 Actualizat: 14 Aug. 2013, 20:23 Special
Pe aceeași temă