Erik Lincar, sincer sau teatral după ce ”U” Cluj a învins in extremis Metaloglobus? A anunțat că se gândește să plece: ”Am nevoie de o pauză.” Antrenorul are, însă, și planuri de viitor la echipa unde vrea unitate: ”Ne băgăm stâmbe unii la alții doar de dragul de a vedea cine e mai deștept”

”U” Cluj a câștigat cu mare noroc meciul de pe teren propriu, desfășurat la Sânmartin, în județul Bihor, cu Metaloglobus, scor 2-1, cu golul decisiv marcat la ultima fază. Bucureștenii au condus din prima repriză … Continuă lectura Erik Lincar, sincer sau teatral după ce ”U” Cluj a învins in extremis Metaloglobus? A anunțat că se gândește să plece: ”Am nevoie de o pauză.” Antrenorul are, însă, și planuri de viitor la echipa unde vrea unitate: ”Ne băgăm stâmbe unii la alții doar de dragul de a vedea cine e mai deștept”