Clasament

Liga 2, Campionat 2019-2020, play-off
03.07
    0 - 0
    Campionii FC Argeș
      07.07
        0 - 0
          09.07
          UTA Arad
          • Romario Florin MOISE 3"
          • Valentin BUHĂCIANU 31"
          • Cristian Nicușor PUȘCAȘ 58"
          3 - 4
          • Dragoș Sebastian TESCAN 21"
          • Silviu Gabriel PANĂ 45"
          • Albert VOINEA 54 - penalty"
          • Florian Nichita HAITĂ 89"
          11.07
            0 - 0
              14.07
              Campionii FC Argeș
              • Ionuț Eugen NĂ‚STĂ‚SIE" 32"
              • Nini Adrian POPESCU 40"
              2 - 3
              • Cătălin Marian ALEXE 11"
              • Ionuț Laurențiu RĂ‚DESCU" 68"
              • Marian ANGHELINA 89"
              15.07
              UTA Arad
              • Romario Florin MOISE penalty - 49"
              1 - 1
              • Gabriel DEAC 23"
              20.07
                0 - 2
                UTA Arad
                • Octavian Andrei URSU 4"
                • Ciprian RUS penalty - 86"
                21.07
                • Marian Liviu DRĂGHICEANU 85"
                1 - 2
                Campionii FC Argeș
                • Daniel Marius ȘERBĂ‚NICĂ‚" 56"
                • Ionuț Adrian ȘERBAN 90+1"
                21.07
                  0 - 0
                    25.07
                      0 - 1
                      • Ionuț Laurențiu RĂ‚DESCU" 30"
                      25.07
                      UTA Arad
                      • David Raul MICULESCU 38"
                      1 - 2
                      • Facundo MALLO Blanco 57"
                      • Facundo MALLO Blanco 78"
                      25.07
                      • Armando VAJUSHI penalty - 15"
                      1 - 2
                      Campionii FC Argeș
                      • Andrei PREPELIȚĂ‚" 82"
                      • Vasile BUHĂ‚ESCU" penalty - 87"
                      01.08
                      Campionii FC Argeș
                      • Răzvan MATIȘ 53"
                      1 - 1
                      UTA Arad
                      • Alexandru IONIȚĂ‚" penalty - 40"
                      01.08
                      • Amir JORZA 90+7"
                      1 - 1
                      • Ionuț Adrian VOICU 61"
                      01.08
                      • Alexandru Mihai IȘFAN 5"
                      1 - 2
                      • Sergiu Niculai ARNĂUTU 39"
                      • Andrei RĂ‚UȚĂ‚" 58"
                      Liga 2, Campionat 2019-2020, play-off
                      PWDLGoalsPtsLast 5
                      1
                      UTA Arad
                      51228 - 8 (0)30
                      LDWLD
                      2
                      Campionii FC Argeș
                      52217 - 6 (1)27
                      DLWWD
                      352125 - 6 (-1)27
                      DWLWL
                      451315 - 5 (0)26
                      DWDLD
                      551314 - 4 (0)25
                      DDDLW
                      651314 - 4 (0)25
                      DDLWD
                      Liga 2, Campionat 2019-2020, play-off
                      1
                      UTA Arad
                      30
                      2
                      Campionii FC Argeș
                      27
                      327
                      426
                      525
                      625
                      1
                      UTA Arad
                      26
                      222
                      321
                      4
                      Campionii FC Argeș
                      20
                      520
                      620
                      1
                      UTA Arad
                      29
                      226
                      3
                      Campionii FC Argeș
                      26
                      424
                      524
                      624
                      Liga 3, Campionat 2019-2020
                      142
                      2
                      Foresta Suceava
                      35
                      3
                      CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                      33
                      4
                      Bucovina Rădăuți
                      32
                      5
                      CSM Focșani
                      30
                      6
                      SC Oțelul Galați
                      30
                      7
                      Știința Miroslava
                      29
                      8
                      Ozana Târgu Neamț
                      23
                      9
                      Șomuz Fălticeni
                      20
                      10
                      Sporting Liești
                      19
                      11
                      KSE Târgu Secuiesc
                      17
                      12
                      Hușana Huși
                      17
                      13
                      FC Botoșani 2
                      16
                      14
                      Universitatea Dunărea de Jos Galați
                      10
                      15
                      CSM Bacău
                      9
                      16
                      CSM Pașcani
                      0
                      140
                      2
                      Mostiștea Ulmu
                      37
                      3
                      CS Afumați
                      36
                      4
                      CS Tunari
                      36
                      5
                      Înainte Modelu
                      26
                      6
                      SC Popești Leordeni
                      25
                      7
                      Viitorul Ianca
                      25
                      8
                      CS Făurei
                      21
                      9
                      Agricola Borcea
                      21
                      10
                      Poseidon Limanu-2 Mai
                      20
                      11
                      Metalul Buzău
                      20
                      12
                      CS Medgidia
                      15
                      13
                      Axiopolis Sport Cernavodă
                      15
                      14
                      Dacia Unirea Brăila
                      11
                      15
                      FCSB 2
                      10
                      16
                      Recolta Gheorghe Doja
                      2
                      1
                      Progresul Spartac
                      37
                      237
                      3
                      Flacăra Moreni
                      30
                      4
                      CSM Alexandria
                      28
                      5
                      Universitatea Craiova 2
                      27
                      6
                      Vedița Colonești
                      27
                      7
                      Unirea Bascov
                      22
                      8
                      CS Blejoi
                      22
                      9
                      Olimpic Cetate Râșnov
                      21
                      10
                      FC Voluntari 2
                      21
                      11
                      SR Municipal Brașov
                      19
                      12
                      FC Pucioasa
                      18
                      13
                      AFC Astra 2
                      16
                      14
                      CS Balotești
                      14
                      15
                      Tractorul Cetate
                      10
                      16
                      Sporting Roșiori
                      9
                      142
                      2
                      Șoimii Lipova
                      29
                      3
                      Crișul Chișineu Criș
                      28
                      4
                      Flacăra Horezu
                      27
                      5
                      Progresul Pecica
                      26
                      6
                      CSC Dumbrăvița
                      23
                      7
                      CS Hunedoara
                      23
                      8
                      CSC Ghiroda și Giarmata Vii
                      21
                      9
                      Gloria Lunca Teuz Cermei
                      21
                      10
                      Fortuna Becicherecu Mic
                      20
                      11
                      Viitorul Dăești
                      20
                      12
                      CSM Deva
                      18
                      13
                      ACSO Filiași
                      15
                      14
                      ACS Poli Timișoara
                      14
                      15
                      Național Sebiș
                      14
                      16
                      Gilortul Târgu Cărbunești
                      11
                      135
                      2
                      Minaur Baia Mare
                      33
                      3
                      Viitorul Șelimbăr
                      28
                      4
                      CSO Cugir
                      27
                      5
                      Luceafărul Oradea
                      26
                      6
                      CSC Sânmartin
                      25
                      7
                      Unu Fotbal Club Gloria
                      25
                      8
                      Avântul Reghin
                      22
                      9
                      Sticla Arieșul Turda
                      22
                      10
                      Unirea Dej
                      21
                      11
                      Sănătatea Cluj
                      20
                      12
                      Unirea 1924
                      16
                      13
                      CFR Cluj 2
                      15
                      14
                      Industria Galda
                      11
                      15
                      AFC Odorheiu Secuiesc
                      10
                      16
                      SCM Zalău
                      9